Miejsce Zjazdu - Hotel Dębowiec

Miejscem XX Jubileuszowego Zjazdu Drogowców Miejskich będzie Hotel Dębowiec - położony w pięknej, rekreacyjnej dzielnicy Bielska-Białej u podnóża gór - Dębowca i Szyndzielni, z dala od gwaru miasta a jednocześnie niedaleko od jego centrum. Hotel znajduje się zaledwie 1400 m od stacji kolei linowej Szyndzielnia oraz 800 m od wyciągu narciarskiego Dębowiec.

Usytuowanie hotelu pozwala na komfortowy dojazd od strony Katowic, Cieszyna, Krakowa i Żywca. Hotel dysponuje miejscami noclegowymi z widokiem na Beskid Śląski i Mały. Przy hotelu znajduje się duży, bezpłatny parking na samochody i autobusy.

Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor LCD, telefon i dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia, część rekreacyjna z placem zabaw dla dzieci oraz nowoczesne, w pełni wyposażone centrum konferencyjne. W holu przy recepcji znajduje się niewielka kawiarnia.

W ramach kompleksu hotelowego funkcjonuje również kompleks gastronomiczny – Kameliowy Zakątek, który stawiając na jakość oraz zdrowie gości oferuje wysokiej jakości potrawy i produkty.

 

 

Hotel Dębowiec
al. Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko-Biała